Noteikumi

1. Vietne “lidosta riga LV” ir skats uz starptautisko lidostu Rīga no ikdienas cilvēka puses. Mēs neesam saistīti ar VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””. Šeit ievietotā informācija ir sagatavota, izmantojot atklātus informācijas avotus, pieņemot, ka tie ir patiesi, taču to patiesums nav speciāli pārbaudīts. “Lidostariga.lv” nevar garantēt pilnīgu precizitāti un mēs neuzņemamies atbildību par sekām, kas var rasties no šeit ievietotās informācijas lietošanas.

2. Mājas lapā var būt izvietotas reklāmas, kas dod pieeju trešo pušu vietnēm. Nospiežot uz reklāmas jūs nonākat trešo pušu mājas lapā, kurā ir spēkā citi izmantošanas noteikumi un privātuma politika. Pirms lietot tur izvietoto informāciju, iesakam iepazīties ar veidotāju nostāju šajos jautājumos. Trešo pušu vietņu apmeklēšana caur “lidostariga.lv” teksta vai attēlu saitēm ir katra lietotāja personīga atbildība.

3. Šeit ievietotā informācija var tikt izmantota privātām, nekomerciālām vajadzībām. Jebkāda teksta pārpublicēšana, kopēšana, pavairošana, tirgošana vai iznomāšana ir atļauta tikai ar “lidostariga.lv” rakstisku atļauju.

4. “LidostaRiga.lv” izmantošanas noteikumi var tikt mainīti jebkurā brīdī. Gadījumā, ja tas tiks darīts, mēs ievietosim atsauci teksta beigās, norādot dokumenta atjaunošanas datumu.

5. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat “lidostariga.lv” izmantošanas noteikumiem.

.