Kā nokļūt lidostā ?

Rīgas lidostā tradicionāli iespējams nokļūt trīs veidos: (a) ar sabiedrisko transportu, (b) ar personīgo transportu, (c) ar taksometru. Lētākais variants – sabiedriskais transports.

A. Sabiedriskais transports – 22. autobuss

Satiksmi nodrošina Rīgas pašvaldības uzņēmums “Rīgas satiksme”. Virzienā no centra visērtāk izmantot pieturvietu 13. janvāra ielā (Vecrīgas pusē).

  • Laiks ceļā – aptuveni 30 minūtēs;
  • Autobuss kursē – reizi 30 minūtēs;
  • Biļetes cena – (1 EUR- pērkot autobusā, lētāk – pērkot iepriekš biļešu tirdzniecības vietās, t.sk. lidostas informācijas centrā “Sveicināti Rīgā”).

SVARĪGI – Tev nav jāmaksā par bagāžas pārvadāšanu 22. autobusā. 

Plašāka informācija – Rīgas satiksmes mājaslapā.

B.  Ar personīgo transportu 

Lidostas atrašana ir salīdzinoši vienkārša. Braucot no Rīgas centra, jānokļūst uz Jūrmalas šosejas un netālu aiz lielveikala Maxima (labajā pusē) jānogriežas uz lidostu. Ceļu uzturētāji ir kārtīgi pastrādājuši, tādēļ problēmām ar atrašanu nevajadzētu rasties. Svarīgi gan nepaskriet garām nobrauktuvei, jo pretējā gadījumā būs jābrauc liels attālums, lai atgrieztos atpakaļ.

Lidostas atrašanās vietu vari aplūkot sadaļā – Karte.

C. Ar taksometru

Standarta maksa par braukšanu no Rīgas centra līdz lidostai ir 10 līdz 15EUR. Brauciena ilgums aptuveni 15 minūtes (ja nav sastrēgumi). Ja vēlaties izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem, precizējiet brauciena cenu vēl pirms izbraukšanas.

Mums lielāko uzticību raisa trīs taksometru firmas – Baltic Taxi (zaļgandzeltenā krāsā),  Rīgas taksometru parks (Red Cab/ ķiršu sarkanā krāsā) un Lady Taxi, bet variet izmantot jebkuru taksometru.