Airbaltic Autobusi uz agrajiem un vēlajiem reisiem

Latvijas nacionālā lidsabiedrība AirBaltic pavisam nesen ir sākusi piedāvāt bezmaksas pakalpojumu – AirBaltic Autobuss – pasažieriem, kas lido no vai uz lidostu Rīga agri no rīta vai vēlu vakarā.

Diemžēl Airbaltic autobuss darbojas kā ekspresis un neapstājas nekur pa ceļam. Tādējādi pat, ja dzīvo Inciemā, Raganā vai Pļaviņās un autobuss brauc garām tavai mājai, cerības tajā tikt iekšā un aizbraukt uz lidostu bez maksas nav nekādas. No vienas puses var saprast AirBaltic, jo katra lieka apstāšanās var beigās rezultēties reisa nokavēšanā, taču no otras puses, tas nav godīgi, jo maršrutu ir iespējams saplānot tā, lai tas ir izdevīgs arī citu Latvijas pilsētu iedzīvotājiem.

Uz kādām pilsētām kursē AirBaltic autobusi ?

Ņemot vērā aviokompānijas vēlmi pievilināt ceļotājus ne tikai no Latvijas, Airbaltic sabiedriskais transports kursē arī uz Lietuvu un Igauniju. Šis pakalpojums Tev var būt izdevīgs, ja dzīvo kādā no šīm pilsētām:

  • Bauska;
  • Jēkabpils;
  • Daugavpils;
  • Valmiera;
  • Tartu;
  • Paņeveža;
  • Kauņa.

Ko darīt, ja nokavēju reisu autobusa kavēšanās dēļ ?

Apstākļos, kad avioreiss tiek nokavēts dēļ autobusa kavēšanās Tev būs jāuzradā AirBaltic kasē (lidostā) autobusa rezervācijas apstiprinājuma epasts. Par pārējo parūpēsies lidostas darbinieki.

Vai uz lidostuar autobusu var braukt bērni vieni paši ?

Saskaņā ar aviokompānijas noteikumiem, bērni līdz 12 gadu vecumam autobusā bez maksas drīkst braukt tikai ar pavadoni (min. 16 gadi). Šis noteikums ir spēkā arī tajās reizēs, kad bērns lido viens pats bez pavadoņa (maksas pakalpojums, kas jāpiesaka atsevišķi).

Cilvēkam, kas pavada bērnu uz lidostu nav vajadzīga aviobiļete, lai iekāptu autobusā, taču ir jāveic rezervācija kompānijas mājas lapā, lai rezervētu sev sēdvietu.

Kur iegūt plašāku informāciju ?

Vairāk par iespēju izmantot AirBaltic autobusu Jūs variet uzzināt airbaltic mājaslapā.

Posted in Padomi.